Beykoz Temizlik Şirketleri içerisinde kalitesini kanıtlamış olan Adasu Temizlik sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışmalar yürütmektedir. Temizlik işleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Temizlik işlemlerimiz arasında yer alan ev, ofis, hastane, alışveriş merkezi, fabrika, çevre, ibadethane, cam, dükkan, dükkan, inşaat, duvar, koltuk, halı temizliği ve inşaat sonrası temizlik yer almaktadır. Tüm hizmetlerimizi disiplin ve profesyonellik çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz.

Tüm temizlik süreçlerinde alanlarında uzman ekip arkadaşlarımız ile çalışma yürütmekteyiz. Yapılan tüm temizlik işlemlerinde asla insan sağlığına zarar verici ürünler kullanılmamaktadır. Temizlik süreçleri boyunca kullanılan tüm teknolojik ekipman ve ürünler daha önce bir çok testten geçirilmiş ve kalite onayı almıştır.

Kullandığımız temizlik ürünleri alanlarında uzman kimya mühendisleri tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Kimya ürünlerimizi özel olarak hazırlamamızın sebebi insan sağlığına zarar veren temizlik ürünlerinden uzak durup insan sağlığına faydalı ürünler ile çalışanlarınızın yada ailenizin sağlığını tehlikeye atmamaya özen gösteriyoruz. Ailenizin yada çalışanlarınızın sağlığına ne kadar önem verdiğinizi biliyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetleri ile diğer beykoz temizlik şirketleri gibi sadece tozları hedef almıyoruz. Kirli bölgenin en derinine inerek mikroplardan arındırma işlemi de yapıyoruz. Kullandığımız temizlik maddeleri en zorlu kirlerin bile köküne inerek mikropları yok etmektedir.

Öte yandan hızla gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamız temizlik için kullandığı ekipmanlarda teknolojik yeniliğe giderek en son teknoloji ile donatılmış ekipmanlar kullanmaya özen göstermektedir. Bu sayede yaptığımız işin kalitesi artarken çalışma süresi de yarı yarıya inmektedir. Beykoz temizlik firmaları ile aramızdaki en büyük fark bir temizlik işleminde kullandığımız temizlik ekipmanlarını başka bir temizlik işleminde kullanmıyoruz.

Tüm bu işlemlerin gerçekleşmesi için geçmişte eğitim alan ve hala aylık olarak eğitim almaya devam eden firma çalışanlarımız en kaliteli hizmet vermek için yoğun çaba sarf etmektedir.

Temizlik işlemlerindeki amacımız gözle görünemeyen kirleri bile yok ederek sağlığınızı en iyi şekilde korumaktır. Eşyalarınızı çok sevdiğinizi bildiğimiz için eşyalarınıza zarar vermeden hareket ediyoruz.

Temizlik Hizmetleri Süreçlerimiz

  1. Temizlenecek yer hakkında detaylı bilgi verilerek fiyat çalışması ve randevu talep edilir.
  2. Temizlenecek alana göre ekipman ve ekip arkadaşlarımız hazırlıklarını yaparak belirlenen konuma temizlik işlemleri için harekete geçerler.
  3. Temizlik işlemleri yerinde tamamlanarak kontrolden sonra sizin onayınız alınır.

Sizde Beykoz Temizlik Şirketi Adasu temizlikten detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak istiyorsanız 0216 561 8807 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© 2017 - Tüm Hakları Adasu Temizlik'e aittir.