Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam temizliği hizmeti ile kurumsal müşterilerinin gözünde büyük yer edinmiş olan Adasu Temizlik yüksek binalarda yapılan temizliklerde güvenliği ön planda tutmaktadır. Temizlik işlemleri teknolojik ekipmanlar yardımı ile yapıldığı için oldukça hızlı sonuçlar elde edilmektedir. Hava kirliliği, yağmurlu, rüzgarlı, karlı havalarda cam yüzeylerde oluşan kirler uzun süre temizlenmediği takdirde cam yüzeyin üzerinde kir tabakası oluşmaktadır. Bu tür kötü görüntüleri ortadan kaldırmak için en az ayda bir kere cam temizliği yaptırılması gerekmektedir.

Adasu Temizlik İstanbul’un tüm ilçelerinde yer alan plazaların, gökdelenlerin ve yüksek binaların cam temizliğini teknolojik makineler olan dış cephe asansörleri ve lifler yardımıyla sürekli eğitim alan alanında profesyonel cam temizleme personeliyle silmektedir. Hizmetlerimizde risk analizi ve yönetimi konularını en üst düzeyde tutarak sizlerin ve ekip arkadaşlarımızın güvenliğini sağlıyoruz. Dış cephe cam temizlik işlemlerinde çalışan personellerin güvenliğini maksimum düzeyde tutmak firmamızın en önemli sorumluluğudur.

Çalışan personellerimizin güvenliği kadar sosyal güvenceleri de ön planda olduğu için sosyal güvenlik hizmetleri sürekli ödenmektedir.

Yüksek bina, plaza, gökdelenler de inceleme sonucunda gerekli olan halatlı sepet, vinç, askı asansör seçenekleri tarafımızdan değerlendirerek seçilir.

Daha sonra sürekli eğitim alan personellerimizden bir ekip oluşturarak dış cephe cam temizliği ile alakalı işlemlere başlamaları için tarafınıza gönderilir. Temizliğe randevu saatinde başlayarak belirlenen süre sonuna kadar dış cephe cam temizliği işlemi tamamlanır.

Sürekli gelişen teknoloji ile birlikte gelen teknolojik aletler hayatımızı oldukça kolaylaştırmıştır. Bu aletler ile birlikte eski zamanlarda yapılan işlemler daha uzun sürerken şimdilerde ise bu süre daha aza indirgenmiştir.

Kullanılan kimyasal maddeler tamamı ile insan sağlığına, camlara, kompozit yüzeylere asla zarar vermemektedir. Alanında uzman kimya mühendisleri tarafından hazırlanan özel kimyasallar ile dış cephe cam temizliği işlemleri gerçekleştirilir. Bu kimyasal temizlik maddeleri tamamı ile yasalara uygun şekilde üretilmektedir. Kalitesi onaylanarak test edilmiştir.

Adasu temizlik sadece cam temizliği değil kompozit yüzeylerde de uyguladığı temizleme işlemleri ile başarılı sonuçlar elde ettiğini kanıtlamış bir firmadır.

Sizde Dış cephe cam temizliği işlemlerini Adasu Temizlik firmasına yaptırmak isterseniz hemen 0216 561 88 07 numaralı çağrı merkezimiz ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.