Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev temizliği hizmetlerini uzman ekip arkadaşları ile hızlıca çözüme ulaştıran firmamız detaylı olarak evinizin her köşesini temizlemektedir. Adasu Temizlik, evinizde bulunan cam, pencere, duvar, yer, mobilya temizliğini size ve ürünlerinize zarar vermeyen kimyasallar ile yapmaktadır.

Temizlik sırasında oldukça titiz davranan ekip arkadaşlarımız kırılabilecek veya antika eşyalarınızın temizlik sırasında hasara uğramamaları için özenle çalışmaktadırlar. Evlerinizin temizliği konusunda Adasu Temizlik ile çalışmak için hemen irtibata geçerek randevu talep edebilirsiniz.

Temizlik hizmeti dahilinde sizlere vereceğimiz hizmetler şu şekildedir.

 1. Temizlik için öncelikli olarak eviniz hakkında kısa bilgiler aktararak bizden teklif ve randevu günü talep ediyorsunuz.
 2. Eviniz hakkında bize detaylı bilgi sağlayarak daha net çalışmalar yürütmemiz için bize destek oluyorsunuz.
 3. İhtiyaçlarınız dahilinde personel kadromuzdan sizin için bir temizlik ekibi oluşturarak gün belirliyoruz.
 4. Randevu günü evinizdeki eşyaların temizliği için ekip arkadaşlarımız belirlenen saatte işlemlere başlayıp belirtilen bitiş saatine kadar temizlik işlemlerini gerçekleştiriyorlar.
 5. Evinizi daha sonrasında ferah koku ile kullanmaya devam ediyorsunuz.

Kullandığımız kimyasal ilaçlar Kimya mühendisleri tarafından incelenerek tamamen sağlığa uygun ürünlerden seçilmiştir. Kesinlikle sizlerin sağlığına zarar vermeyen ürünler kullandığımızı bilmenizi isteriz. Evinizin dip köşe, camlar, çerçeveler, yerler, seramik zeminler, balkonlar, banyo, duvarlar, teras, wc, mutfak, kapılar dahil olmak üzere kısacası temizlenmesi gereken tüm alanlarını en ince ayrıntısına kadar temizliyoruz. İstanbul bölgesinde hizmet veren firmamız sizlerin memnuniyetini esas alarak hareket etmektedir.

Hızlı servis ve müşteri memnuniyeti konularını şirket politikası haline getirmiş olan Adasu Temizlik her zaman kaliteli hizmet vermeyi esas kılmıştır.

Alanında gün geçtikçe kendini geliştirmek için sürekli eğitime tabi tutulan personellerimiz ile kaliteyi gözünüz ile görebileceksiniz.

Ev temizliği işlemleri adı altında verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir.

 1. Eşyalı ev temizliği
 2. Boş daire temizliği
 3. İnşaat sonrası ev temizliği
 4. Su baskını ev temizliği
 5. Boya sonrası ev temizliği
 6. Yazlık ev temizliği
 7. Dubleks ev temizliği
 8. Sıfır ev temizliği
 9. Boş ev temizliği

Sizde ev temizliği işlemlerinizi Adasu Temizlik firmasının profesyonel kadrosuna bırakmak isterseniz 0216 561 88 07 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.