Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği hizmetini profesyonel ekip arkadaşları ile en hızlı şekilde çözüme ulaştırmaya çalışan firmamız detaylı olarak fabrikanızı baştan aşağıya temizlemektedir. Adasu Temizlik, fabrikanızda bulunan zemin, ofis, parke, pencere, duvar, makine temizliğini insan sağlığına uygun ürünler kullanarak yapmaktadır.

Temizlik sırasında kırılmaların yaşanmaması için oldukça titiz çalışan personellerimiz makine ve teçhizatlara zarar vermeden çalışma yürütmektedir. Fabrikalarınızın temizliği konusunda Adasu Temizlik ile çalışmak için hemen irtibata geçerek randevu talep edebilirsiniz

Fabrika Temizliği dahilinde sizlere vereceğimiz hizmetin detaylarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 1. Fabrika temizliği için öncelikli olarak fabrikanızın boyutları hakkında bizlere bilgi aktararak fiyat çalışması talep ediyorsunuz.
 2. Fabrikanız hakkında fiyat çalışması ve randevu günü bilgisi tarafınıza aktarılıp uygunluk kontrol ediliyor.
 3. İhtiyaçlarınız dahilinde personel kadromuzdan sizin için bir temizlik ekibi oluşturularak randevu günü fabrikanıza yönlendiriliyor.
 4. Randevu günü fabrika temizliği için ekip arkadaşlarımız belirlenen saatte işlemlere başlayıp belirtilen bitiş saatine kadar temizlik işlemlerini gerçekleştiriyorlar.
 5. Tüm çalışmalardan sonra fabrikanızı ilk gün ki gibi tertemiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kullandığımız kimyasal ilaçlar kimya mühendisleri tarafından incelenerek tamamen sağlığa uygun ürünlerden seçilmiştir. Kesinlikle çalışanlarınızın sağlığına zarar vermeyen ürünler kullandığımızı bilmenizi isteriz. Fabrikanızda dip köşe, cam, çerçeve, yer, mermer ve seramik zeminler, duvarlar, teras, wc, mutfak, kapılar, makineler, teçhizatlar dahil olmak üzere kısacası temizlenmesi gereken tüm alanlarını en ince ayrıntısına kadar temizliyoruz. İstanbul bölgesinde hizmet veren Adasu temizlik sizlerin ve çalışanlarınızın memnuniyetini esas alarak hareket etmektedir.

Fabrika temizliği talepleriniz doğrultusunda hafta sonu yada mesai saatleri dışında yapılabilmektedir. Bu sayede çalışma saatlerinde oluşabilecek kargaşalar ortadan kaldırılarak mesailerinizi normal şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hızla gelişen teknoloji ile sürekli yeni teknolojik cihazlar piyasaya çıkmaktadır. Hem daha titiz temizlik hemde personelimize kolaylık olması amacı ile en son teknoloji aletlerini kullanmaktayız. Adasu temizlik teknoloji ile gelişen bir firma olmasından ötürü oldukça tercih edilen bir firmadır. Kurumsal 462 Müşteri asla yanılıyor olamaz kalitemizi değerlendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı servis ve müşteri memnuniyeti konularını şirket politikası haline getirmiş olan Adasu Temizlik her zaman kaliteli hizmet vermeyi esas kılmıştır.

Alanında gün geçtikçe kendini geliştirmek için sürekli eğitime tabi tutulan personellerimiz ile kaliteyi gözünüz ile görebileceksiniz.

Fabrika temizliği işlemleri adı altında verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir.

 1. Dolu fabrika temizliği
 2. Boş fabrika temizliği
 3. İnşaat sonrası fabrika temizliği
 4. Su baskını sonrası fabrika temizliği
 5. Boya sonrası fabrika temizliği
 6. Sıfır fabrika temizliği

Sizde fabrika temizliği işlemlerinizi Adasu Temizlik firmasının profesyonel kadrosuna bırakmak isterseniz 0216 561 88 07 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.