Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı yıkama işlemlerini hızlıca çözüme kavuşturan Adasu temizlik evlerinizin olmazsa olmaz eşyalarını ilk gün ki görünümlerine kavuşturmaktadır. Hızlı ve uygun fiyatlara halılarınızı yıkıyoruz.

Halılarınızın evlerinizde önemli bir unsur olduğu gibi temizliği de kalitesi, deseni, modeli kadar önemlidir. Adasu temizlik Halı yıkama işlemi için aldığı halılara sizler kadar değer vermektedir.

Halı yıkama işinde müşterilerin en çok rahatsız olduğu konular halıların temizlenmemiş olması, overlok kısımlarının yıpranmış olması, halı yüzeyinin deforme olmasıdır. Adasu temizlik ürünlerinize verdiğiniz değeri bildiği için ürünlerinize firma tarafından gelebilecek her türlü zararı karşılamaktadır. Güven bizim için önemlidir.

Halı temizliği evinizin hijyeni açısından çok önemli rol oynamaktadır. Çünkü ayaklarımız ile bastığımız halılar gün içerisinde sürekli pislik toplamaktadır. Özellikle küçük çocukları olan müşterilerimiz bu konuda daha hassas davranmaktadırlar. Gün içerisinde halı yüzeyinin alt tabakasında toplanan mikroplar çocuklarımızın sağlığını tehdit etmektedir.

Halı Yıkama Aşamaları

 1. Ücretsiz Servis
  Halılarınız evinizden ve ofisinizden ücretsiz servisimiz ile alınarak halı yıkama istasyonumuza getirilir.
 2. Toz Alma
  Halıların tozları alınarak yıkamaya hazır hale getirilir. Tozu alınmayan halıların içerisinde kum, toz, mikrop, ufak pislikler barındırmaya devam eder. Yıkamaya direk alınır ise halı zeminine yapışır.
 3. Halı Yıkama
  Özel bitkisel şampuanlar ile halılarınız köpük ve fırçalama makineleri yardımı ile güzelce yıkanır ve tabiri caiz ise çitilenme işlemi yapılır. İnatçı lekelerin çıkarılması için özel kir sökücü maddeler yardımı ile kirler halıdan arındırılır.
 4. Satrifüj ile sıkma işlemi
  Son teknoloji makineler yardımı ile halınızın cinsine göre uygun derecede kurutma ve sıkma işlemi yapılır. Halı üzerindeki fazla suyun atılarak kurutma işlemine geçilmesi için bu süreç oldukça önemlidir.
 5. Havalandırma askıları
  Havalandırılmayan halılar koku yapmaktadır. İlk teslim sürecinde halıların üzerine parfüm sıkılarak bazı firmalar havalandırmayı kısa tutmaktadır. Tamamen kurumadan teslim edilen halılar içlerine mikropları daha çabuk alırlar. Havalandırma yöntemiyle halılarınız kurumaya bırakılır.
 6. Kontrol
  Kurutma ve havalandırma işleminden sonra kalite kontrolden geçerek halıların temizlenip temizlenmediği incelenir. Eğer ki çıkmayan lekeler olur ise ikinci sefer halılarınız yıkanır.
 7. Paketleme
  Kontrolden geçen halılar özel jelatinler ile paketlenerek servise hazır hale getirilir.
 8. Teslim
  Ürünleriniz paketlendikten sonra ücretsiz servisimiz ile sizlere teslim edilmek için yola çıkar.

Sizde halılarınızı Adasu temizlik firmasının profesyonel ekibine teslim etmek isterseniz 0216 561 88 07 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.