Hastane Temizliği

Hastane Temizliği

Hastane temizliği işlemleri diğer temizlik işlemlerinden çok farklıdır. Hastaneler en temiz olması gereken alanlardır. Yaralı ve hasta insanlar mikroba karşı dayanıksızdır.

Hastane içerisinde verilecek temizlik hizmetlerinin hastane şartları göz önünde bulundurularak verilmesi gerekmektedir. Bakterilere karşı önlem almak için tek kullanımlık mop tercih edilmelidir. Aksi halde mikroplar çabucak üreyerek hastaların sağlığını çok daha fazla şekilde tehdit edecektir.

Bu temizlik hizmetlerini karşılayacak personellerin eğitimli olması gerekmektedir. Eğitim almayan personeller yürütecekleri çalışmaları yanlış yürüttüklerinden dolayı mikropları hastalara kolayca geçirebilirler. Bu yüzden Adasu Temizlik her ay personellerine eğitim aldırarak alanlarında daha uzman olmalarını ve işlerine daha iyi sahip çıkmalarını sağlamaktadır.

Gün geçtikçe hızla teknoloji gelişmektedir. Bu teknoloji gelişmelerinden eksik kalmayan Adasu temizlik hem kullandığı ürünlerde hemde ekipmanlarda teknolojiden faydalanmaktadır. Ekipmanlarının hepsini teknolojik aletlerden seçen Adasu temizlik bu sayede verdiği hizmetin süresini yarı yarıya kısaltmıştır.

Alanında uzman Kimya mühendisleri tarafından özel olarak hazırlanmış kimyasal maddelerimiz asla insan sağlığına zarar vermemektedir. Bu kimyasal maddeleri hazırlanırken onlarca testten geçirdik ve temizlik hizmetinin kalitesini arttırmayı hedefledik.

Hastane temizliği hizmeti sürekli dezenfekte gerektiren bir ortamda yapıldığı için dikkatli davranmak gerekmektedir.

Hastane temizliği hizmetini firmamız uzman ekip kadrosuyla gerçekleştirmektedir. Hizmetlerin gerçekleştirilmesinde izlenecek yol aşağıdaki gibidir.

  1. Hizmetler hakkında detaylı bilgi aktarılarak randevu ve fiyat teklifi talep edilir.
  2. Ekip arkadaşlarımız yerinde inceleme yaparak bahsi geçen hastaneyi inceler ve detaylı rapor hazırlar.
  3. Anlaşma sağlandıktan sonra hizmetlerin gerçekleştirilmesi gereken saatler hastane yönetiminiz tarafından belirlenerek tarafımıza aktarılır.
  4. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız belirlenen günlerde ve saatlerde çalışmalara başlayarak anlaşılan saat diliminde hastane temizlik işlemlerini tamamlarlar.
  5. Hastane temizlendikten sonra görüşleriniz alınarak yapılan işlemleri incelemeniz ve onay vermeniz talep edilir.
  6. Daha sonrasında temiz hastane ile hastalarınızın gönlünde taht kurmak size kalır.

Sizde hastane temizliği hizmetlerinde Adasu temizlik firmasından hizmet talep ediyorsanız hemen bizimle 0216 561 88 07 numaralı çağrı merkezimizden iletişime geçiniz.