İbadethane Temizliği

İbadethane Temizliği

İbadethane Temizliği için Adasu temizlik bir çok faaliyette bulunmuştur. Kutsal mekanların temizliği için fazla çabadan ziyade özen gerektirmektedir. Kutsal mekanları günlük olarak binlerce insan ziyaret eder bu ziyaret sırasında çoraplarındaki yada ayaklarındaki deri parçaları, tozlar, çeşitli kırıntılar, parçalar halı yüzeyine yapışır. Daha sonra üzerinde yüründükçe halı zeminine doğru işler. Halı zemininde biriken mikroplar sürekli üreyerek insan sağlığını tehdit etmektedir.

Diyanet işleri başkanlığı ve belediyeler bu konuda oldukça önemli çalışmalar yürütse de yetersiz kalmaktadır. Sizlerde daha fazla detaylı bilgi aktarmamız için bizi telefon ile arayabilirsiniz. Daha temiz ve sağlıklı ortamlarda ibadet etmek herkesin hakkıdır.

İbadethane temizliği Adasu tarafından detaylı olarak yapılmaktadır. İbadet yapan insanların kutsal mekanlara gelirken oldukça titiz davranmaya çalıştıklarını hepimiz bilmekteyiz. Ne kadar titiz olsak da gözle göremediğimiz bir çok mikrobu elbiselerimizde ya da vücudumuzda taşımaktayız.

Adasu temizlik eğitimli personelleri ile ibadethane temizliğini profesyonel olarak vermektedir. Sürekli gelişen teknoloji ile birlikte gelişen ekipmanların ve temizlik hakkındaki yeni jenerasyon teknikler hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için personellerimiz sürekli eğitim almaktadırlar.

İbadethanelere temizlik hizmetini kullanım saatleri dışında vererek ibadet vakitlerinin aksamasını önlüyoruz. Çoğu ibadethanenin kendi temizlik ekipmanları olduğu gibi olmayan ibadethanelere de tarafımızdan ekipman sağlanarak temizlik işlemleri gerçekleştirilir.

Alanında uzman kimya mühendisleri tarafından özel olarak hazırlanan kimyasal maddeler ile temizlik gerçekleştirilir. Bu kimyasal temizlik maddeleri kesinlikle insan sağlığına zarar veren maddelerden oluşmamaktadır. İbadethaneleri ziyaret eden insanların sağlığı bizim için oldukça önemlidir.

İbadethane temizliği sağlarken her zaman ekonomik ürünler kullanarak ibadethanelerimiz için tasarruflu ve düzenli kullanım ilkesi gütmekteyiz. Temizlik konusunda almış olduğumuz görevin bilincinde olup buna göre hareket etmekteyiz.

İbadethanede ön inceleme yaparak temizlenecek bölgenin tamamı detaylı olarak incelenir. İncelenen ibadethane daha sonra personellerimiz tarafından gerekli görülen ekipmanlar hazırlanarak temizlik için ibadethanenin ibadet yapılmadı saatler seçilip detaylı temizliğine başlanır.

Adasu temizlik sadece İstanbul’daki ibadethanelere hizmet vermektedir.

Sizde ibadethanelerinizin temizliğini Adasu temizlik firmasına yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.