İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik hizmetini uzman ekibi ile birlikte en hızlı şekilde çözüme ulaştırmaya çalışan firmamız detaylı olarak inşaat alanlarınızı en ince ayrıntısına kadar temizlemektedir. Adasu temizlik, inşaat alanlarınızda bulunan fazlalıkların taşınmasından tüm tozlu yüzeylere kadar temizliğini insan sağlığına uygun ürünler kullanarak yapmaktadır.

İnşaat sonrası temizliği ile evleriniz ilk gün ki gibi tertemiz olacaktır. Gerçekleştirdiğimiz bu hizmetimiz müşterimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak adına gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetlerimizden birisidir. Daha önce oturma başlamamış bir alanın veyahut tadilat geçirmiş bir bölgenin temizliğinde doğru çalışma yürütme gerekmektedir. Bundan dolayı (TSE) standartlarına uygun olarak çalışma yürüten personellerimiz kullandığı kimyasallar ile hassas yüzeylere asla zarar vermez.

İnşaat atıkları ve inşaat bittikten sonra kalan kaba pisliklerin temizliği oldukça zahmetlidir. Bu işlemleri en kısa sürede temizleyen ekip arkadaşlarımız atıklardan eser bırakmamaktadır.

İnşaat sonrası temizlik hizmetini şirketimiz kaliteli ve garantili olarak yapmaktadır. İnşaat artıklarını temizlemek kolay değil ve herkesin yapabileceği bir temizlik değildir. Çünkü kaba olarak görünen temizliğin yanı sıra asıl olan kaba pislikten sonra kalan toz ve ince pisliktir.Şirketimiz sadece inşaat sonrası ortaya çıkan kaba pisliği değil aynı zamanda gözden kaçan ve dikkat edilmeyen ince pisliğinde inşaattan arındırılmasını sağlar.

Temizlik sırasında kırılmaların yaşanmaması için oldukça titiz çalışan personellerimiz makine ve teçhizatlara zarar vermeden çalışma yürütmektedir. Fabrikalarınızın temizliği konusunda Adasu Temizlik ile çalışmak için hemen irtibata geçerek randevu talep edebilirsiniz

İnşaat Sonrası Temizliği dahilinde sizlere vereceğimiz hizmetin detaylarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

  1. İnşaat temizliği için öncelikli olarak inşaat alanlarınızın boyutları hakkında bizlere bilgi aktararak fiyat çalışması talep ediyorsunuz.
  2. İnşaatınız hakkında fiyat çalışması ve randevu günü bilgisi tarafınıza aktarılıp uygunluk kontrol ediliyor.
  3. İhtiyaçlarınız dahilinde personel kadromuzdan sizin için bir temizlik ekibi oluşturularak randevu günü inşaat alanınıza yönlendiriliyor.
  4. Randevu günü inşaat temizliği için ekip arkadaşlarımız belirlenen saatte işlemlere başlayıp belirtilen bitiş saatine kadar temizlik işlemlerini gerçekleştiriyorlar.
  5. Tüm çalışmalardan sonra inşaat alanınız ilk gün ki gibi tertemiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kullandığımız kimyasal ilaçlar kimya mühendisleri tarafından incelenerek tamamen sağlığa uygun ürünlerden seçilmiştir. Kesinlikle çalışanlarınızın sağlığına zarar vermeyen ürünler kullandığımızı bilmenizi isteriz. İnşaat alanınızda ahşap pencere kasası, cam, duvar, yer, mermer alanlar, seramik zeminler, teras, wc, mutfak, kapılar dahil olmak üzere kısacası temizlenmesi gereken tüm alanlarını en ince ayrıntısına kadar temizliyoruz. İstanbul bölgesinde hizmet veren Adasu temizlik sizlerin ve çalışanlarınızın memnuniyetini esas alarak hareket etmektedir.

İnşaat temizliği talepleriniz doğrultusunda hafta sonu yada mesai saatleri dışında yapılabilmektedir. Bu sayede çalışma saatlerinde oluşabilecek kargaşalar ortadan kaldırılarak mesailerinizi normal şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hızla gelişen teknoloji ile sürekli yeni teknolojik cihazlar piyasaya çıkmaktadır. Hem daha titiz temizlik hemde personelimize kolaylık olması amacı ile en son teknoloji aletlerini kullanmaktayız. Adasu temizlik teknoloji ile gelişen bir firma olmasından ötürü oldukça tercih edilen bir firmadır. Kurumsal 462 Müşteri asla yanılıyor olamaz kalitemizi değerlendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı servis ve müşteri memnuniyeti konularını şirket politikası haline getirmiş olan Adasu Temizlik her zaman kaliteli hizmet vermeyi esas kılmıştır.

Alanında gün geçtikçe kendini geliştirmek için sürekli eğitime tabi tutulan personellerimiz ile kaliteyi gözünüz ile görebileceksiniz.

İnşaat temizliği işlemleri adı altında verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir.

  1. Dolu İnşaat Temizliği
  2. Boş inşaat temizliği
  3. İnşaat sonrası temizliği
  4. Tadilat sonrası inşaat alanı temizliği
  5. Boya sonrası inşaat temizliği

Sizde inşaat temizliği işlemlerinizi Adasu Temizlik firmasının profesyonel kadrosuna bırakmak isterseniz 0216 561 88 07 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.