Kadıköy Temizlik Şirketleri

Kadıköy Temizlik Şirketleri

Kadıköy Temizlik şirketleri içerisinde en kaliteli hizmet sağladığımızı biz değil müşterilerimiz söylüyor. Çünkü biz temizlik hizmetini kendi evimize yapıyormuş gibi hareket ediyoruz.

Kadıköy Temizlik şirketleri içerisinde zamanında ve en kaliteli temizlik hizmeti sunan Adasu temizlik işlemlerini uzman ekip arkadaşları ile birlikte tamamlayarak sizleri mutlu etmek için sürekli çalışmaktadırlar. Hızla gelişmekte olan teknoloji ile birlikte eski temizlik maddeleri ve ekipmanlar yerini yeni ürünlere bırakmıştır. Bu sayede verdiğimiz hizmetin kalitesini artırarak temizlik süresini en aza indirgiyoruz. Tamamı ile işimizi müşteri memnuniyeti odaklı yaparak sizleri mutlu etme amacı gütmekteyiz.

Adasu, temizlik işlemlerine çok önem verdiği için personellerine her ay periyodik olarak eğitim aldırmaktadır. Temizlik alanında uzmanlaşan ekibimiz kendilerini geliştirmek için büyük çaba sarf etmektedir. Uzman ekibimiz ile tanışmak ve işlemlerinizi yürüttürmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kullanılan tüm kimyasallar kimya sektöründe uzman kimyagerler tarafından özel olarak hazırlanarak asla ve asla insan sağlığına ve uygulandığı yüzeye zarar vermemektedir. Zararsız kimyasal maddelerimiz uygulandığı koltuk, kanepe, yatak, halı, klim, duvar, fayans, zemin gibi ürünlerde asla aşınma ve yıpranma yaratmamaktadır.

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan Bostancı, caddebostan, caferağa, eğitim, erenköy, fenerbahçe, feneryolu, fikirtepe, göztepe, koşuyolu, kozyatağı, merdivenköy, ondokuzmayıs(19 Mayıs), osmanağa, rasimpaşa, sahrayıcedit, suadiye semtlerinde Kadıköy Temizlik Şirketleri arasında hizmetimize devam etmekteyiz.

Kadıköy Temizlik Şirketleri içerisinde müşterilerinin temizlik ihtiyaçlarını 7 gün 24 saat aralıksız olarak tamamlayan tek firma ünvanını taşımaktan gurur duyuyoruz. Sizlerin mutluluğu bizim kalitemizi artırmaktadır.

Adasu Temizlik, Kadıköy temizlik şirketi olarak profesyonel ve disiplinli temizlik anlayışı ile sürekli tercih edilen firma durumuna gelmiştir. Özellikle yapılan işlemlerin başarısı ve tamamlanma süresi müşterilerimizi oldukça etkilemektedir. Hijyen kurallarına uygun olarak çalışmalar yürüttüğümüz için çok seviliyoruz.

Günümüzde tüm insanlar yıllardır olduğu gibi temizlik konusunda hassas olmuşturlar. Özellikle bayan müşterilerimiz evlerine oldukça titiz bakmakta oldukları için daha kayda değer temizlik hizmeti almak istemektedir. Bayanlarımız titiz insanlar olduğu için temizlik konusunda dip bucak temizlemektedir ama temizlik sonrasında oldukça yoruluyorlar. Temizlik firmalarını tasnif etmeyen ev hanımları bizimle tanışmadıkları için bu konuya ön yargılı olabilirler çünkü biz dip bucak toz kalmadan her köşeyi detaylı olarak temizliyoruz. Evinizi en az sizin kadar düşünüyoruz.

Evinizi temizleterek ilk gün ki gibi tertemiz ferah kokusuna kavuşturmak için Kadıköy temizlik şirketi Adasu Temizlik firmasını seçerek alanında uzman personellerimiz ile tüm eşyalarınızı en ince ayrıntısına kadar temizlemektedir. Personellerimiz eviniz ve ofisinizdeki mikroplardan eşyalarınızı, duvarlarınızı, yerlerinizi dezenfekte ederek arındırma işlemini titizlik ile yapmaktadır.

Temizlik Hizmetlerimiz

 • Çevre Temizliği
 • Ofis Temizliği
 • Okul Temizliği
 • Fabrika Temizliği
 • Dükkan Temizliği
 • Alışveriş Merkezi Temizliği
 • Duvar Temizliği
 • İnşaat Temizliği
 • Hastane Temizliği
 • Koltuk Temizliği
 • İnşaat Sonrası Temizliği
 • Ev Temizliği
 • Cam Temizliği
 • Halı Yıkama
 • İbadethane Temizliği

ve talep edebileceğiniz bir çok alanda hizmetlerimize aynı hızla devam etmekteyiz.

Temizlik işlemlerindeki amacımız gözle görünemeyen kirleri bile yok ederek sağlığınızı en iyi şekilde korumaktır. Eşyalarınızı çok sevdiğinizi bildiğimiz için eşyalarınıza zarar vermeden hareket ediyoruz.

Temizlik Hizmetleri Süreçlerimiz

 1. Temizlenecek yer hakkında detaylı bilgi verilerek fiyat çalışması ve randevu talep edilir.
 2. Temizlenecek alana göre ekipman ve ekip arkadaşlarımız hazırlıklarını yaparak belirlenen konuma temizlik işlemleri için harekete geçerler.
 3. Temizlik işlemleri yerinde tamamlanarak kontrolden sonra sizin onayınız alınır.

Sizde Kadıköy Temizlik Şirketi Adasu temizlikten detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak istiyorsanız 0216 561 8807 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© 2017 - Tüm Hakları Adasu Temizlik'e aittir.