Koltuk Temizliği

Koltuk Temizliği

Koltuk temizliği hizmetini teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştiren firmamız kimyasal ürünler kullanarak işlemlerini kolayca halletmektedir. Kullanılan kimyasal ürünler koltuklarınıza asla zarar vermemektedir.

Ev ve iş yerlerinde en çok kullanılan ürünlerden birisi olan koltuklar kullanım açısından dolayı en fazla kirlenen ve deforme olan ürünlerdir. Özellikle deri koltuklarda oturmaktan kaynaklı yıpranmalar meydana gelmektedir. Güzel gözükmeleri için devamlı temiz ve hijyenik olması gerekmektedir. En son teknolojik makinelerimiz ile İstanbul’un her ilçesinde hizmet veriyoruz.

Kullanılan kimyasal maddeler kesinlikle koltuk kumaşlarına ve derilere asla zarar vermemektedir. Bu kimyasallar özel kimyagerler tarafından insan sağlığına, kumaşa ve deriye duyarlı olarak hazırlanmıştır.

Diğer koltuk temizliği yapan temizlik firmaları kullandıkları kimyasallar yüzünden kumaş yüzeyleri fırçalama yöntemi ile aşındırmakta ve koltukta bulunan ipleri yıpratmaktadırlar. Deri yüzeylerde ise uyguladıkları kimyasal maddeler insan sağlığına gün geçtikçe zarar veren ucuz ürünler olduğundan dolayı deride koku yapmaktadır.

Kirlenmiş koltuk, çekyat, kanepe, yatak gibi ürünleri devamlı kullanılıp aşınmaya başlayan yüzeylerini ilk gün ki görünümüne kavuşturmak için hemen bizi arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Koltuk Temizliği işlemleri

  1. Koltuklarınızın tozlu yüzeyleri emiş gücü yüksek makineler ile vakumlanarak temizlenir.
  2. Koltuk, kanepe, çekyat, yatak yüzeyiniz detaylı incelenerek uygun kimyasal ürün seçimi yapılır.
  3. Özel kimyasallar ile koltuk yüzeyi ıslatılır ve bir süre kimyasalı zeminin emmesi beklenir.
  4. Bekleme esnasında kimyasallar yüzeydeki normal kirleri gün yüzüne çıkarır. Sadece çıkması zor olan lekeler geride kalır.
  5. İnatçı lekelerin cinsine göre leke çıkarıcı kimyasallar kullanılarak zeminden leke çıkarılır.
  6. Kumaşa zarar vermeyen ekipmanlar yardımı ile koltuk tamamen kurulur.
  7. Daha sonra koltuk kurutulması işlemlerine geçilir. Vakumlama yardımıyla yüzeydeki tüm ıslaklık çekilir ve koltuk kurutulmaya bırakılır.

Tüm bu işlemlerin ardından artık eskisinden daha iyi bir koltuğa sahip olacaksınız. Koltuklarınızı ilk gün ki gibi tertemiz ve güzel kokusu ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sizde eski koltuklarınızın kirlenmiş yüzeylerine koltuk temizliği işlemleri yaptırarak temiz koltuklara sahip olabilirsiniz.

Koltuk temizliği işlemlerinde Adasu Temizliği tercih etmek için 0216 561 88 07 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.