Ofis temizliği

Ofis temizliği

Ofis temizliği işlemlerini uzman ekibi ile hızlıca çözüme kavuşturma hedefi taşıyan firmamız detaylı olarak ofisinizin her köşesini temizlemektedir. Adasu Temizlik, ofisinizde bulunan cam, pencere, duvar, yer, mobilya temizliğini size ve ürünlerinize zarar vermeyen kimyasallar ile yapmaktadır.

Temizlik sırasında oldukça titiz davranan ekip arkadaşlarımız kırılabilecek masaüstü bilgisayar, laptop, notebook, tablo, cam ürünleri veya antika eşyalarınızın temizlik sırasında hasara uğramamaları için özenle çalışmaktadırlar. Ofisinizin temizliği için Adasu Temizlik ile çalışmak isterseniz hemen irtibata geçerek randevu talep edebilirsiniz.

Temizlik hizmeti dahilinde sizlere vereceğimiz hizmetler şu şekildedir.

  1. Temizlik için öncelikli olarak ofisiniz hakkında kısa bilgiler aktararak bizden teklif ve randevu günü talep ediyorsunuz.
  2. İhtiyaçlarınız dahilinde personel kadromuzdan sizin için bir temizlik ekibi oluşturarak gün belirliyoruz.
  3. Randevu günü ofisinizdeki eşyaların temizliği için ekip arkadaşlarımız belirlenen saatte işlemlere başlayıp belirtilen bitiş saatine kadar temizlik işlemlerini gerçekleştiriyorlar.
  4. Ofisinizi daha sonrasında ferah koku ile kullanmaya devam ediyorsunuz.

Ofis temizliği talepleriniz doğrultusunda hafta sonu yada mesai saatleri dışında yapılabilmektedir. Bu sayede çalışma saatlerinde oluşabilecek kargaşalar ortadan kaldırılarak mesailerinizi normal şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hızla gelişen teknoloji ile sürekli yeni teknolojik cihazlar piyasaya çıkmaktadır. Hem daha titiz temizlik hemde personelimize kolaylık olması amacı ile en son teknoloji aletlerini kullanmaktayız. Adasu temizlik teknoloji ile gelişen bir firma olmasından ötürü oldukça tercih edilen bir firmadır. Kurumsal 462 Müşteri asla yanılıyor olamaz kalitemizi değerlendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullandığımız kimyasal ilaçlar Kimya mühendisleri tarafından incelenerek tamamen sağlığa uygun ürünlerden seçilmiştir. Kesinlikle sizlerin sağlığına zarar vermeyen ürünler kullandığımızı bilmenizi isteriz. Ofisinizde yer alan masa, sandalye, bilgisayarlar ve elektronik aletler, camlar, çerçeveler, yerler, seramik zeminler, balkonlar, banyo, duvarlar, teras, wc, mutfak, kapılar dahil olmak üzere kısacası temizlenmesi gereken tüm alanlarını en ince ayrıntısına kadar temizliyoruz. İstanbul bölgesinde hizmet veren firmamız sizlerin memnuniyetini esas alarak hareket etmektedir.

Hızlı servis ve müşteri memnuniyeti konularını şirket politikası haline getirmiş olan Adasu Temizlik her zaman kaliteli hizmet vermeyi esas kılmıştır.

Alanında gün geçtikçe kendini geliştirmek için sürekli eğitime tabi tutulan personellerimiz ile kaliteyi gözünüz ile görebileceksiniz.

Ofis Temizliği işlemleri adı altında verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir.

  1. Eşyalı ofis temizliği
  2. Boş ofis temizliği
  3. İnşaat sonrası ofis temizliği
  4. Su baskını sonrası ofis temizliği
  5. Boya sonrası ofis temizliği

Sizde Ofis temizliği işlemlerinizi Adasu Temizlik firmasının profesyonel kadrosuna bırakmak isterseniz 0216 561 88 07 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.