Okul Temizliği

Okul Temizliği

Okul Temizliği yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İstanbul’da onlarca okulun temizlik hizmetini aylık periyotlar halinde başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Temizlik sektörünün en önemli faaliyeti olarak okul temizliği en başta gelmektedir. Çocuklarımızın sağlığı her şeyden önce gelmektedir. Bu nedenle evlerinden çok bulundukları okullarında temizliği oldukça önemlidir. Kimi okul bünyesinde temizlik personeli bulundurmakta olduğu gibi kimi okullar ise bu hizmeti dışarıdan kurumsal firmalardan almaktadır. Kurumsal firmalar verdikleri hizmetin bilincinde olup her hangi bir sorunda karşınızda size açıklama yapacak ve gerekli zararı karşılayacak bir taraf bulabilirsiniz.

Okul temizliği yapmak ve yaptırmak büyük sorumluluk gerektiren bir alandır. Bu alanda hizmet veren personellerin eğitimi de ayrı bir önem taşımaktadır. Aylık olarak periyodik eğitimlere gönderilen personellerimiz ile daha kaliteli hizmet sağlamaya çalışmaktayız. Gelişen teknoloji ile birlikte yenilenen temizlik ekipmanlarının kullanımı konusunda tüm personellerimiz üst düzey bilgiye sahiptir.

Talepleriniz doğrultusunda okulun boş olduğu vakitlerde ya da öğrencilerin ders gördüğü esnada temizlik hizmetlerini sağlayabiliriz. Bu sayede hem öğrenciler rahatsız olmaz hemde çalışan personelin işleri aksamamış olur. Okul temizliğinin uygulanış şekli büyük önem taşıdığı için bu seçimi okul yönetimine bırakmaktayız.

Temizlik personellerinin her daim güler yüzlü ve nazik olması çocuklar ile iyi iletişim kurabilmeleri gerekmektedir. Ufak yaşlardaki çocuklarımızın oyun hevesi temizlik hizmetlerini de oyun olarak görmeleri ve ilgilerini çekmeyi her zaman başarmıştır. Bunun için öğrencilerimizin eğitimlerine odaklanıp dikkatini dağıtmamak amacıyla temizliğin ders saatleri yada okul bitişinden sonra yapılması oldukça ve oldukça önemlidir.

Alanında uzman kimya mühendisleri tarafından özel olarak hazırlanmış yarı organik temizlik malzemeleri ile okullarınız temizlenmektedir. Bu temizlik malzemeleri okul sıralarına ve zeminlerine asla zarar vermemektedir. Bu Maddelerin hazırlanmasında okul demirbaşlarını düşündüğümüz kadar çocuklarımızın sağlığını da düşünerek hareket etmekteyiz. Kullandığımız hiçbir temizlik malzemesi insan sağlığına zarar vermemektedir.

Okullarınızda yer alan sandalye, sıra, seramik yüzeyler, parkeler, pencereler, tahtalar gibi pek çok farklı ürünler firmamız çalışanları tarafından özenle temizlenmektedir.

Okul temizlik işlemlerini Adasu temizlik firmasının profesyonel kadrosuna bırakmak isterseniz hemen 0216 561 88 07 telefon numarası ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.