Pendik Temizlik Şirketleri

Pendik Temizlik Şirketleri

Pendik Temizlik şirketleri arasında kaliteli hizmet vermeyi benimsemiş olan firmamız. 7 Gün 24 Saat telefon ile sizlerin sorularını cevaplamaktadır.

Pendik Temizlik şirketleri arasında kendini personellerinin eğitimli olmasıyla ve müşterilerden aldığı dönüşler ile ispatlamıştır. Temizlik alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile sizlere en kısa sürede en kaliteli temizlik hizmetini veriyoruz. Günümüzde teknoloji çok hızlı gelişme göstermektedir. Bu yüzdendir ki eski temizlik malzeme ve maddeleri yerini yeni teknoloji ile hazırlanmış malzemelere ve maddelere bırakmaktadır. Tüm bu gelişmeleri yakından takip eden Adasu temizlik hizmetlerini kaliteli hale getirerek sizlerin beğenisini toplamıştır

Adasu, sizlere sağladığı temizlik hizmetine oldukça önem vermektedir. Bu yüzdendir ki temizlik personelleri her ay periyodik olarak eğitim almaktadır. Temizlik alanında uzman hale gelen ekibimiz kendilerini geliştirmek için çok büyük çabalar sarf etmektedir. Uzman ekip dahilinde ofis, ev, fabrika, çevre, okul, dükkan, avm, duvar, inşaat, hastane, koltuk, inşaat sonrası, cam, ibadathane temizliğinizi yaptırmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Temizliğe ne kadar önem verdiğinizi bilerek tüm temizlik hizmetlerini kendi evimiz, ofisimiz gibi temizleyerek hiçbir toz, kir, kum vb. kirleri bırakmayarak sizleri mikroplardan uzaklaştırıyoruz. Sağlığınız bizim için çok değerlidir. Temizliğin yanı sıra sağlığınıza da önem verdiğinizi bilerek temizlik esnasında kullandığımız tüm kimyasalları özenle seçiyoruz. Kimyasal maddelerimizin hepsi kimya sektöründe uzman kimyagerler tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Kimyasal malzemelerimiz insan sağlığına ve uygulandığı yüzeye zarar vermemektedir.

İstanbul’un Pendik ilçesinde yer alan Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, Merkez Köyler, Şeyhli, Yayalar, Yenişehir semtlerinde Pendik Temizlik Şirketleri arasında hizmetimize devam etmekteyiz.

Pendik Temizlik Şirketleri arasında müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını 7 gün 24 saat telefon ile destek sağlayarak randevu oluşturan ve temizlik hizmetlerini başarı ile tamamlayan tek firma ünvanını taşımaktan gurur duymaktayız.

Adasu Temizlik Firması, pendik temizlik şirketi olarak disiplinli temizlik anlayışı ve uzman ekip ile çalışmasından dolayı son zamanlarda en çok tercih edilen firma konuma erişmiştir. Özellikle gerçekleştirdiğimiz temizlik işlemlerinin başarısı ve süresi müşterilerimizi oldukça etkileyerek mutlu etmektedir. Hijyen kurallarına uygun çalışmalar yürüttüğümüz için sizde bizi çok seveceksiniz.

Temizlik işlemlerine başlamak için Pendik temizlik şirketi Adasu Temizlik firmasını seçmelisiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile tüm eşyalarınızı en ince ayrıntısına kadar temizliyoruz. Personellerimiz eviniz ve ofisinizdeki mikroplardan eşyalarınızı, duvarlarınızı, yerlerinizi dezenfekte ederek arındırma işlemini titizlik ile yapmaktadır.

Temizlik Hizmetlerimiz

 • Çevre Temizliği
 • Ofis Temizliği
 • Okul Temizliği
 • Fabrika Temizliği
 • Dükkan Temizliği
 • Alışveriş Merkezi Temizliği
 • Duvar Temizliği
 • İnşaat Temizliği
 • Hastane Temizliği
 • Koltuk Temizliği
 • İnşaat Sonrası Temizliği
 • Ev Temizliği
 • Cam Temizliği
 • Halı Yıkama
 • İbadethane Temizliği

ve talep edebileceğiniz bir çok alanda hizmetlerimize aynı hızla devam etmekteyiz.

Temizlik işlemlerindeki amacımız gözle görünemeyen kirleri bile yok ederek sağlığınızı en iyi şekilde korumaktır. Eşyalarınızı çok sevdiğinizi bildiğimiz için eşyalarınıza zarar vermeden hareket ediyoruz.

Temizlik Hizmetleri Süreçlerimiz

 1. Temizlenecek yer hakkında detaylı bilgi verilerek fiyat çalışması ve randevu talep edilir.
 2. Temizlenecek alana göre ekipman ve ekip arkadaşlarımız hazırlıklarını yaparak belirlenen konuma temizlik işlemleri için harekete geçerler.
 3. Temizlik işlemleri yerinde tamamlanarak kontrolden sonra sizin onayınız alınır.

Sizde Pendik Temizlik Şirketi Adasu temizlikten detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak istiyorsanız 0216 561 8807 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© 2017 - Tüm Hakları Adasu Temizlik'e aittir.