Sancaktepe Temizlik Şirketleri

Sancaktepe Temizlik Şirketleri

Sancaktepe Temizlik Şirketleri olarak sizlere kaliteli hizmet verme amacı gütmekteyiz. Firmamızın temizlik alanındaki uzman çalışanları sayesinde evlerinizi ve ofislerinizi kirlerden arındırıyoruz.

Ev temizliği, ofis temizliği, fabrika temizliği, okul temizliği, çevre temizliği, ibadethane temizliği, cam temizliği, dükkan temizliği, alışveriş merkezi temizliği, dükkan temizliği, inşaat temizliği, inşaat sonrası temizlik, hastane temizliği, duvar temizliği, koltuk temizliği, halı yıkama işlemlerini profesyonel ekibi ile hızlıca çözüme kavuşturmaktadır.

Sizde temizlik işlemlerini Adasu temizlik şirketlerine yaptırarak kalitenin farkına varabilirsiniz. Firmamızın kullandığı tüm ekipman ve temizlik malzemeleri tamamen yeni teknolojiden faydalanarak tasarlanmış olup en kaliteli ürünler kullanılmaktadır.

Her temizlik malzemeleri gibi firmamızın da kullandığı temizlik malzemeleri kimyasallardan oluşmaktadır. Bu kimyasallar kimya sektöründe önde gelen firma çalışanları tarafından özel olarak hazırlanmış olup insan sağlığına ve uygulandığı yüzeylere asla zarar vermeyen maddelerden oluşmaktadır. Temizlik kimyasallarının yanı sıra hızla gelişen teknoloji ile ortaya çıkan yeni elektronik aletler yardımı ile yaptığımız temizlik işlemlerinin kalitesi arttığı gibi temizlik süresi de yarı yarıya indirgenmiştir.

Kullanılan ekipman ve malzemeler uygulandığı deri, koltuk, kanepe, masa, mobilya, dolap, fayans, mermer, kaplama, mdf, ahşap yer döşemesi gibi yüzeylere asla ve asla zarar vermemektedir.

Tüm bunların yanı sıra bu teknolojik aletleri ve teknoloji ile birlikte meydana getirilen kimyasalları kullanmak için firmamız çalışanları aylık periyodik olarak eğitim almaktadır. Aldıkları bu eğitimler ile personellerimiz alanlarında uzmanlaşmakta ve yaptıkları işlerle sizleri memnun etmektedir.

Tüm temizlik hizmetleri alanlarında kaliteli hizmet vermek adına sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Sağlığınıza ne kadar önem verdiğinizi bilerek hareket ediyor ve yaptığımız işlerde ev, ofis, avm, fabrikalarınızı en ince ayrıntısına kadar temizliyoruz.

İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde yer alan Eyüpsultan. Osmangazi. Sarıgazi. Yenidoğan semtlerinde Sancaktepe Temizlik Şirketleri arasında hizmetimize devam etmekteyiz.

Temizlik Hizmetleri Süreçlerimiz

  1. Temizlenecek yer hakkında detaylı bilgi verilerek fiyat çalışması ve randevu talep edilir.
  2. Temizlenecek alana göre ekipman ve ekip arkadaşlarımız hazırlıklarını yaparak belirlenen konuma temizlik işlemleri için harekete geçerler.
  3. Temizlik işlemleri yerinde tamamlanarak kontrolden sonra sizin onayınız alınır.

Sizde Sancaktepe Temizlik Şirketi Adasu temizlikten detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak istiyorsanız 0216 561 8807 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© 2017 - Tüm Hakları Adasu Temizlik'e aittir.