Ümraniye Temizlik Şirketleri

Ümraniye Temizlik Şirketleri

Ümraniye Temizlik Şirketleri ile ayrı hareket eden firmamız ümraniye bölgesinde sizlere daha iyi hizmet vermek amacı gütmektedir. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekten mutluluk duyuyoruz.

Ümraniye temizlik şirketlerinden biri olan Adasu temizlik zamanında ve oldukça kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktadır. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte en büyük amacımız sizleri mutlu etmektir. Temizlik personellerimiz alanlarında uzmanlaşmak adına her ay eğitime tabi tutulmaktadırlar. İşimizi severek yapıyoruz.

Temizlik esnasında kullanılan kimyasal temizlik malzemelerinin tamamı ile özel olarak hazırlanmıştır. Kimyasal temizlik maddelerini hazırlayan alanında uzman kimyagerler ürünlerimizi insan sağlığına ve ofis, ev, fabrika eşyalarınıza zarar vermeyecek şekilde hazırlamaktadırlar. Sağlığınıza ne kadar önem verdiğinizi bilerek hareket ediyoruz ve sizlerin takdirini kazanıyoruz.

Zamanımız teknoloji çağı olduğu için temizlik esnasında kullandığımız eski ekipmanlarımızın hepsi yerini yeni teknoloji destekli ürünlere bırakmaktadır. Teknolojik ekipmanlar sayesinde verdiğimiz hizmetin süresini kısaltarak kalitesini daha üst düzeylere çıkarma hedefi gütmekteyiz. İşimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sizleri mutlu etmeye çalışıyoruz.

Çoğu kişinin amatör temizlik personelinden şikayetçi olduğunu bildiğimiz için personellerimizi periyodik olarak eğitimden geçirmekteyiz. Eğitim alan ekip arkadaşlarımız alanlarında uzmanlaşarak daha kaliteli ve hızlı çalışamalar yürütmektedir. Bu eğitimlerde büyük çaba sarf eden ekibimiz iyi bir temizlik işi çıkartmaktadır. Sizde profesyonel hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Temizlik esnasında kullanılan kimyasal temizlik malzemeleri halı, klim, fayans, zemin, kanape, duvar, koltuk gibi yüzeylerde aşınma ve yıpranma yapmamaktadır. Yüzeylere zarar vermeyen kimyasal temizlik malzemeleri insan sağlığına da zarar vermemektedir. Ürünlerimizin tümü kalite standartlarına uygun ve belgelidir.

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yer alan Aşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, Ihlamurkuyu, İnkılap, Kazımkarabekir, Merkez Köyler, Namıkkemal, Yukarıdudullu semtlerinde Ümraniye temizlik şirketleri arasında hizmetimize devam etmekteyiz.

Temizlik hizmetlerimizin amacı insanoğlunun gözle göremediği kirleri bile yok ederek insan sağlığını en iyi şekilde korumaktır.

Temizlik Hizmetleri Süreçlerimiz

  1. Temizlenecek yer hakkında detaylı bilgi verilerek fiyat çalışması ve randevu talep edilir.
  2. Temizlenecek alana göre ekipman ve ekip arkadaşlarımız hazırlıklarını yaparak belirlenen konuma temizlik işlemleri için harekete geçerler.
  3. Temizlik işlemleri yerinde tamamlanarak kontrolden sonra sizin onayınız alınır.

Sizde Ümraniye Temizlik Şirketi Adasu temizlikten detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak istiyorsanız 0216 561 8807 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© 2017 - Tüm Hakları Adasu Temizlik'e aittir.