Villa Temizliği

Villa Temizliği

Villa temizliği hizmetlerini uzman kadrosu ile daha hızlı çözüme kavuşturan firmamız detaylı olarak villanızdaki her köşeyi en ince ayrıntısına kadar temizlemektedir. Adasu Temizlik, villanızda bulunan her katı eksiksiz olarak temizleyerek camların, pencerelerin, duvarların, yerlerin, mobilyaların üzerindeki pisliklerin giderilmesini sağlamaktadır.

Temizlik sırasında kullandığımız tüm kimyasal maddeler insan sağlığına ve ürünlerinize zarar vermeyen kimyasallardan özenle seçilmiştir.

Temizlik esnasında titiz davranan ekibimiz kırılabilecek veya antika eşyalarınızın temizlik sırasında hasara uğramamaları iiçn özenle çalışmaktadırlar.  Villa temizliği konusunda Adasu Temizlik ile çalışmak isterseniz hemen bizimle irtibata geçerek randevu talep edebilirsiniz.

Villa temizliği hizmeti dahilinde sizlere vereceğimiz hizmetler şu şekildedir.

 1. Temizlik için öncelikli olarak villanız hakkında kısa bilgiler aktararak bizden teklif ve randevu günü talep ediyorsunuz.
 2. Villanızda yer alan ürünler hakkında bize detaylı bilgi sağlayarak daha net çalışmalar yürütmemiz için bize destek oluyorsunuz.
 3. İhtiyaçlarınız dahilinde personel kadromuzdan sizin için bir temizlik ekibi oluşturarak gün belirliyoruz.
 4. Randevu günü villanızdaki eşyaların temizliği için ekip arkadaşlarımız belirlenen saatte işlemlere başlayıp belirtilen bitiş saatine kadar temizlik işlemlerini gerçekleştiriyorlar.
 5. Villanızı daha sonrasında ferah koku ile kullanmaya devam ediyorsunuz.

Kullandığımız kimyasal ilaçlar Kimya mühendisleri tarafından incelenerek tamamen sağlığa uygun ürünlerden seçilmiştir. Kesinlikle sizlerin sağlığına zarar vermeyen ürünler kullandığımızı bilmenizi isteriz. Villanızın dip köşe, camlar, çerçeveler, yerler, seramik zeminler, balkonlar, banyo, duvarlar, teras, wc, mutfak, kapılar dahil olmak üzere kısacası temizlenmesi gereken tüm alanlarını en ince ayrıntısına kadar temizliyoruz. İstanbul bölgesinde hizmet veren firmamız sizlerin memnuniyetini esas alarak hareket etmektedir.

Hızlı servis ve müşteri memnuniyeti konularını şirket politikası haline getirmiş olan Adasu Temizlik her zaman kaliteli hizmet vermeyi esas kılmıştır.

Alanında gün geçtikçe kendini geliştirmek için sürekli eğitime tabi tutulan personellerimiz ile kaliteyi gözünüz ile görebileceksiniz.

Villa temizliği işlemleri adı altında verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir.

 1. Eşyalı villa temizliği
 2. Boş villa temizliği
 3. İnşaat sonrası villa temizliği
 4. Su baskını villa temizliği
 5. Boya sonrası villa temizliği
 6. Yazlık villa temizliği
 7. Dubleks villa temizliği
 8. Sıfır villa temizliği

Sizde villa temizliği işlemlerinizi Adasu Temizlik firmasının profesyonel kadrosuna bırakmak isterseniz 0216 561 88 07 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.